گروه ساتراپ
  • خانه
  • راهنمای بازدید از نمایشگاه در جشنواره گردشگری
  پرینت
  • 1
  • 2
  • 3

  رویدادهای جشنواره

  جشنواره شامل بخش های زیر است:
  .همایش انتخاب برترینهای گردشگری  (جایزه ملی گردشگری)
  .نمایشگاه تخصصی برترینها
  .انتشار کتاب طلایی
  .کارگاه های آموزشی و علمی

  ثبت نام آنلاین  متقاضی محترم
  برای دریافت اطلاعات مربوط به نمایشگاه و چگونگی دسترسی به بخش های مختلف در رویداد ، خواهشمند است فرم ثبت نام بازدیدکنندگان را تکمیل و ارسال نمائید.

  کارشناسان ما در ستاد برگزاری نسبت به ارسال کلیه اطلاعات رویداد (از جمله پلان نمایشگاه، لیست شرکت کنندگان، برنامه کارگاه های آموزشی، کنداکتور همایش و ضیافت رسمی و دیگر برنامه های جنبی ) اقدام خواهند کرد.

  ضمناً ستاد برگزاری امکان پذیرایی و حضور بازدیدکنندگان و متقاضیان برای شرکت در بحث های تخصصی، تالارهای گفتگو و اتاق های مذاکره را ایجاد کرده است .

  ثبت نام بازدیدکنندگان از جشنواره گردشگری

  نام و نام خانوادگی:*

  محل فعالیت:

  سمت:

  تلفن ثابت:

  تلفن همراه:

  زمینه فعالیت:

  پست الکترونیک:*

  آدرس:

  متقاضی بازدید از:  درباره مجری:
  مدیریت و کارشناسان گروه ساتراپ با چندین سال فعالیت به منظور تخصصی نمودن و گسترش فعالیت در حوزه تخصصي،گرد هم آمدند.در ابتداي راه با تشكيل كميته هاي مختلف و بهره گيري ازنظريات مشاوران باتجربه در امور اجرايي نسبت به طراحي ، اجرا وبرنامه ريزي فعالیت ها با رويكردي از مديريت نوين علمي و پژوهشي اقدام نمود .
  اين گروه هم اكنون داراي پرسنل ثابت  و متغير با تخصص هاي گوناگون و همچنين مشاوراني در حوزه هاي مختلفي چون تجارت و بازرگانی، بازاریابی و بازارسازی، گردشگري، تبليغات، روابط عمومي و اطلاع رساني مي باشد.

   

  تماس با ما :
  آدرس ستاد اجرایی :
  تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان دوم، پلاک 28، واحد14
  تلفن: 8-88913307 21 98+
  فکس: 88913383 21 98+
  پست الکترونیکی:info@satrap.org
  وب سایت: www.satrap.org

   حوزه فعالیت و تخصص گروه به سه بخش اصلی تقسیم می شود :
  سرمایه گذاری:با هدف ارائه آخرین فرصت های سرمایه گذاری و ارائه اطلاعات تخصصی فرصت های سرمایه گذاری و تامین منابع مالی به کارآفرینان و سرمایه گذاران 
  برگزاری رویدادهای تخصصی:مدیریت برگزاری رویدادهای تخصصی و عمومی(نمایشگاه،همایش،کارگاه های علمی، سمینارها و مراسم رسمی ) در سطح ملی و بین المللی 
  بازاریابی و خدمات بازرگانی:برنامه بازار(Market Analysis)،تحلیل بازار،تحلیل نیاز،راهبرد و روش بازاریابی،ارزیابی و خطرپذیری ها و اثر بخشی برنامه های بازاریابی،تهیه گروه بندی های بازار هدف  

  کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گروه ساتراپ می باشد.
  هرگونه کپی برداری بدون اجازه کتبی گروه پیگرد قانونی دارد.